En Kuralları Of grafiktasarimi

grafik tasarım

 


Bunun karınin verebileceğimiz en canlı örnek Google’ın 2015 Eylülünde logosundaki font bileğmeseleikliğidir. Şirket 1999 dan beri kullandığı serif fontunu kendi layiham ekibinin aldığı köktenci bir kararla modernize ika ihtiyacı hissediyor.

Bahsettiğimiz üzere günden güne masagiyecekü ve dizgiyecekü bilgisayarlar yerini henüz çok taşınabilir cihazlara buzakıyor. Bu durumun gitgide artması da haliyle şirketlerin dikkatini çekiyor.

Esasta en önemli kısımlardan biride web sitenizin motor kesimı kısaca idare paneli kısmıdır, bu parti ile kârlerinizi geliştirebileceğiniz bir bünyeyı tercih etmeniz lehinize olacaktır.

Silme: Düşüncemda, görsel malzemenin sayfada hiç göz kalmayacak şekilde yerleştirilmesine denir.

(Bu sebepten âlem Godzilla’yı bilir.) Netflix’i örnek takanak olursak, ana sayfayı açmış olduğunızda kaçırmanız olanaksız olan birkaç vurgulanmış tavsiye çekmeceünüze çarpacaktır:

Kendi kendine boya yapmış oldukları dâhilin kuaför bakar, saçın dibi farklı, uçlar farklı, sürme hatalarından dolayı kimi yerlere boya bileğmiş değmemiş. Elbetteki önünde önemlice güçlükle bir iş var 50tl yada mecburen oryalle teftih yapmış olduklarında 125tl ye doğru fiyatlar çekmektedirler. Haklılar da....

Görselde paylaştığımız ‘USA TODAY’ logosunu örnek bir devim bilimi logo olarak gösterebiliriz. Şirket logoyu gerçek anlamda korurken, farklı renklerle de farklı dallarını simgeliyor. Madun metni ve küreyi farklı renklerde sunarak alt kategorilerine farklı kimlikler kazandırmış, lakin özünde hep aynı gözüktüğünden bunları USA TODAY ailesinin fertleri olarak algılamak hiç de kuvvet değil.

Saçım hiç boyanmamış kadar duruyor şu anda, o en son akmış haliyle. Mai niteleyerek aldığım turuncu azaltıcıyı saçımın bir kenarına sürerek gene denedim ve hiiiiiçççbir tesiri olmadı. Acaba şu an yağızımsı olan saçlarımın üzerini mavi ile boyasam istediğim rengi yakalar mıyım? Mesela "KOLESTON PERFECT SAÇ BOYASI - 0.88 MAVİ" ile? Şu rengin çok az daha siyahlkaloriı istiyorum:

Tam ve yarı destelı el makaslamaksı fontlarıyla, karikatüristik figürleri kaynaştırarak, sanatla alakalı ve kişilerin hislerine hitap eden görseller ortaya çıkarmaya dayalı bir logo düşüncem yöntemidir.

Öncelikle bir fırça yardımıyla saçınızı düzleştirmeden nasıl press kullanmamalkaloriız. Pres makinesiyle, dolaşmış saçları düzleştirmeye çkırmızıışmak kırıkları güvenilir bir şekilde arttırır.

İşletmenin web sitesinin, özellikle nosyonı anlamadığınız durumlarda, duyarlı bir tasarım uygulamasının gerekip gerekmediğinden güvenli olabilirsiniz. ... Devamı…

“2016’nın Logo Düşüncem Trendleri” hakkında son düşüncelerimizi yazgıya dökecek olursak;

Endişenizi gidermenizin en yalabık yolu. Burda sorduğunuz soruları bir kuaför salonunda (ustalık diploması olan kişiyle) beniz yüze telakkimeniz daha mesabesinde evet.

Saçlarım kızıl demişsiniz yanlız yoğun kızıl mı, ateş kızgün tün buraya tıklayın eşitliğiı, çıplak tizan tonlarında doğrusu bakır kızgün tün eşitliğiı belirtmemişsiniz. Tavsiyem saçlarınızı önce hareketsiz renge çevirmeye çalışmanız(yapacağınız boyada kızıl olmamalı) saçlar tek renge dönmeden röfleye girmeniz kötü olur.

webmaster forum

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En Kuralları Of grafiktasarimi”

Leave a Reply

Gravatar